TEKNOMAN HELP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TEKNOMAN HELP

PLAYSTATİON PORTABLE , PC,PS3,Wİİ,XBOX ,HACKER & TEKNOLOJİ TEKNOMAN YÖNETİMİ BY BAHADIR CİHAT AYGEN & BY BURAK POLAT

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Süper HAck ,bilmeyenler Koşun

YazarMesaj
ghost R
Admin
Admin
ghost R

Süper HAck ,bilmeyenler Koşun Empty
MesajKonu: Süper HAck ,bilmeyenler Koşun   Süper HAck ,bilmeyenler Koşun Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 10:05 pm

arkadaşlar bakın şimdi internet cafeye gidiyoruz cafeciye soruyoruz

abi ben bi oyun yaması indircem cok guzelde bu yamanın silinmicegi hep kalacagı bi dosya warmı hani bilgisayara bi sistem yukluonuz oda her reset lenince musterinin indirdigini silen program warya

cewap 1.:Bizde ole bise yok ne yuklersek yukle ..

aha simdi elimizde cafe gidim 007 sypware programını yukluoz kuruoz sonra 2-3 gun sorna gelioz cadfeye ctrl+alt+f7 kısayoluyla pro yu acıoz kes,ystrogers dioz simdi knight yazıoz search dioz 2-3 gun ıcındeki bilgisayara girilien tum kngiht char ları elimizde 2 msn ler elimizde msn ler icin msn yazıo aratcaz bukadar basit

Cewap2. ewt o program war musteri ne indirirse indirsin bilgisyara resetli o ama bi dosya war ordakiler silinmiyor

iste ozmn proyuı oraya kurup aynısını uygulucaz

cCewap3:resetlenince tum weriler gidio musterinin werileri gidio ole bi dosyada yok!!!!!

ne yapcaz heemen james Bond abimizi arıcaz

abey yardım et su cafe sahibini oyalada ana blgsayara kurum proyu ozmn silimmio nassı osa !!!
Bond : O k kocum heemn geliom

boleleiklede butun blgsayarlaara yerlestirmis oluoz
https://teknoman.yetkin-forum.com

Süper HAck ,bilmeyenler Koşun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-